Tworzenie Swojej światyni.

imagesTworzenie i rozbudowywanie pozytywnych filtrów w twojej wewnętrznej świątyni

Kiedy już odwróciłaś się plecami do negatywnych filtrów, jesteś gotowa do rozpoczęcia energetyzowania pozytywnych filtrów twojego wyboru.  Stwórz obrazy kim chciałabyś być, wchodząc do swojej wewnętrznej świątyni każdego dnia i rozszerzając twój pogląd na swoje życie.  Zobacz siebie jaką chcesz być, jak masz wszystko to co chcesz.  Nie ma żadnych ograniczeń.  Zobacz siebie jako kochającą, przyjazną, duchowo połączoną, mocną i pełną obfitości osobę.  Utrzymuj przed sobą obrazy tego pozytywnego filtra przez cały czas i nieustannie dodawaj do tego wewnętrznego filmu wyobrażenie, jak to  zmienia twój świat.

Jeśli chcesz znacznie zmienić swoje okoliczności i tożsamość, będziesz musiała budować etapy realistycznych celów, które łatwiej mogłabyś osiągnąć.  Jest jedną rzeczą, aby zmienić swoją tożsamość na duchowego nauczyciela, a inną, aby stać się nauczycielem duchowym o międzynarodowym uznaniu.  Podczas gdy ta druga jest na przyszłym horyzoncie, którą możesz uzyskać, jeśli jesteś tylko skłonna umieścić w tym energię.  To zrozumiałe, że jest potrzebne więcej czasu, aby to osiągnąć.  Najprawdopodobniej będą to liczne kroki i ulepszenia do twoich soczewek postrzegania, pomagające ci posuwać się w kierunku twojego celu.

Kiedy zaczniesz prowadzić życie takie jak je widzisz poprzez swoje pozytywne soczewki, twój umysł i dusza staną się zharmonizowane.  Z tego miejsca wewnętrznego spokoju, naturalnie będziesz podejmować decyzje i robić wybory, które pomogą zrealizować twoje najwyższe wizje i odnaleźć twoje miejsce w nowym czasie.

Słuchanie boskości w sobie – jest miłością.  Wieść życie, które wzbudza kochanie siebie – to jest miłość.  Cieszenie się szczęściem innych – to jest miłość.
Robienie czegoś, co przynosi radość innym – to jest miłość.  Przebaczanie sobie i innym – to jest miłość.  Dzielenie się z innymi swoimi zasobami ze szczerego serca – to jest miłość.  Czynienie dobra nie oczekując niczego w zamian- to jest miłość.

Mieć uczucie spokoju w sercu i umyśle – to jest miłość.  Lekki dreszczyk, kiedy widzimy zachód słońca lub słyszymy śpiew ptaków – to jest miłość, a uśmiech to jeden z najprostszych i najbardziej promieniujących sposobów wyrażenia miłości.

W niektórych lub we wszystkich tych przypadkach i wielu innych, z którymi możesz się zetknąć, gdy wiesz instynktownie, że są miłością w działaniu, manifestujesz swoją miłość dla Boga i od Boga.

Miłość nigdy niczego nie wymusza.

Poproś Anioły, by odkryły przed tobą ciepło, miłość i wielkość innych ludzi. Poproś Anioły, by pomogły ci skupić wzrok na czynach przepełnionych miłością, a uszy na słowach przepełnionych miłością. Nie proś o możliwość bycia bardziej kochaną / kochanym ponieważ to sprawi, że będziesz szukać jeszcze więcej dróg do miłości, a to stworzyć może wiele wyzwań, których nie chcesz doświadczyć. Pozwól, by miłość została ci okazana i patrz jak wokół ciebie mnożą się dowody świadczące o tym, że miłość jest wszędzie.

Afirmacja: „Pozwalam, by miłość przejawiła się w sercach wszystkich ludzi wokół mnie. Miłość wznieca czyny pełne miłości.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>